ای اف تی و ثروت (معرفی و خرید دوره جامع EFT) [100 ساعت آموزش]

 

دوره جامع ای اف تی
دوره جامع ای اف تی

 

در دوره جامع ای اف تی، شما با اصول اصلی eft آشنا خواهید شد و نحوه استفاده از آن را در مواجهه با مشکلات روانی و جسمی خود خواهید آموخت. همچنین، شما با تمرین‌های عملی و تکنیک‌های مختلف آن برای مدیریت استرس، اضطراب، درد و سایر مشکلات روانی مهارت پیدا خواهید کرد.
این دوره می‌تواند برای هر کسی که به دنبال ابزارهای موثر برای بهبود روانی و جسمی خود است مفید باشد.
از ویژگی‌های این روش می‌توان به اثربخشی سریع و بدون عوارض جانبی، عدم نیاز به داروهای شیمیایی و قابلیت استفاده به صورت خودمراقبتی اشاره کرد.
از آنجائی که EFT یک روش درمانی غیرتهاجمی و بدون دارو است لذا می توان آن را به راحتی آموخت و به تنهایی تمرین کرد و آن را به یک ابزار خودیاری مفید تبدیل نمود .
با استفاده از ای اف تی، فرد قادر است با از بین بردن احساسات منفی نظیر عصبانیت، ناراحتی و اضطراب، احساسات مثبتی همانند اطمینان، اعتماد به نفس و صلابت را در خود تقویت کند. این تغییرات در شخصیت و روحیه شخص، می‌تواند بهبود چشمگیری در ارتباطات اجتماعی و روابط فردی وی ایجاد کند.

بدلیل آنکه   EFT بهبود وضعیت روانی و افزایش اعتماد به نفس و خودشناسی فرد را تسهیل می‌کند، می‌تواند به عنوان یکی از عوامل کمکی در رسیدن به هدف‌های مالی و ثروتمندی مفید باشد.
با بهبود روحیه و افزایش اعتماد به نفس، فرد بهتر می‌تواند برای دنبال کردن هدف‌های خود تلاش کند و  برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر پشتکار و انگیزه بیشتری داشته باشد.

مفهوم و تاریخچهٔ ای اف تی

 ای اف تی یا همان روش رهایی ذهن (مورد تأیید کوین‌ترودو) که با نام‌های ضربه تراپی یا ضربه درمانی نیز شناخته می‌شود، روش جدید بهبود شخصی و نوعی طب سوزنی احساسی است.
در ای اف تی از سوزن استفاده نمی‌شود و برای درمان انواع بیماری‌ها، افزایش کارایی‌ها، جذب ثروت، مشکلات چاقی، موفقیت تحصیلی، ازدواج، رسالت فردی و غیره استفاده می‌گردد.

متد ای اف تی که اولین‌بار توسط یک مهندس آمریکائی به نام گری کریگ در سال 1995 معرفی گردید ترکیبی از روان‌شناسی مدرن و طب سوزنی است، اما در آن از سوزن استفاده نمی‌شود.

 

کاربردهای ای اف تی

می‌توان از ای اف تی بر روی انواع بیماری‌های جسمی ونیز مشکلات احساسی نظیر باورهای محدودکننده، افکار منفی، کمبود عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس، خشم، ترس، اضطراب، احساس گناه، افسردگی و… استفاده نموده و به نتایج شگفت‌انگیزی رسید.
این فهرست فراگیر است و شامل هر نوع عادات مخرب و احساس محدودکننده‌ای دیگری نیز می‌شود.

دوره جامع ای اف تی
تکنیک رهاسازی احساسات(eft)

 

معمولاً وقتی هیچ روش درمانی دیگری کار نمی‌کند می‌توان از ای اف تی نتایج بسیار خوبی گرفت. در این روش فرض بر این است که صرف‌نظر از این که چه جنبه‌هایی از زندگی‌تان نیازمند بهبودند مسائل حل نشده‌ای بر سر راه قرار دارند.
دانش عمومی حاکی از آن است که حتی در مسائل جسمانی، دردهای مزمن یا ناخوشی‌های تشخیص‌داده‌شده هرگونه تنش احساسی می‌تواند مانع توانایی طبیعی بدن در شفای انسان گردد.

 

بیماری یا اختلال در نظام انرژی بدن

چینی‌ها حدود 5000 سال پیش سیستم پیچیده‌ای از مدارهای انرژی؛ تحت عنوان مریدین را کشف کردند که در سراسر بدن جریان دارند و زیربنای پزشکی شرقی هستند و طب سوزنی و فشاری و گستره وسیعی از سایر روش‌های شفابخشی امروزی بر آنها بنا شده‌اند.

 

دوره جامع ای اف تی
دوره جامع ای اف تی

 

این انرژی در بدن جریان دارد و همان‌طور که نمی‌توانید جریان انرژی را در دستگاه تلویزیون ببینید این نوع جریان انرژی نیز با چشم دیده نمی‌شود، ولی می‌توان وجود آن را از اثراتش تشخیص داد.

ای اف تی نیز به همین شکل شواهد مستحکمی از جریان انرژی در مریدین‌‌ها را نشان می‌دهد، چون اثراتی دارد که از آنها به وجود جریان پی می‌برید. به‌صرف ضربه‌زدن بر نقاط انتهایی مریدین‌های انرژی می‌توانید تغییرات اساسی در وضع سلامت احساسی و جسمی خود تجربه نمایید.

Button text

 

رویکردی جدید در درمان با ای اف تی

ای اف تی با الهام از سیستم مریدین‌های چینی هوای تازه‌ای به فرایند شفا می‌دمد. با وجود این که طب‌های سوزنی و فشاری عمدتاً به ناخوشی‌های جسمی توجه دارند ولی ای اف تی از این روش‌های باستانی فاصله می‌گیرد و به‌سوی مسائل احساسی نیز نشانه می‌رود.

علم پزشکی غربی بیشتر به تمرکز بر ماهیت شیمیایی بدن تمایل دارد و تا همین اواخر توجه چندانی به این جریان‌‌های انرژی پنهان و درعین‌حال قوی نداشته است. ولی آنها وجود دارند و گروه کثیری از محققان را به خود جذب نموده‌اند.

خواهید دید که در جریان استفاده از ای اف تی، از لحاظ احساسی رنج ناچیزی خواهید برد. نسبتاً بدون درد است. از شما خواسته می‌شود که به طور خلاصه مشکل خود را مرور نمایید (ممکن است کمی ناراحتی داشته باشد). اما همین است و دیگر تمام.

نیازی به این نیست که بازهم درد بکشید. در واقع، اگر ضربات به شیوه مناسبی زده شوند ناراحتی‌های احساسی طولانی‌مدت از بین می‌روند. این تنها یک نمونه از اختلاف قابل‌ملاحظه ای اف تی با روش‌های متداول است.

 

دوره جامع ای اف تی
تکنیک رهائی ذهن

 

جمع‌بندی

ای اف تی روشی است بی‌خطر با فواید بی‌شمار که یادگیری آن آسان و هزینه آن رایگان است. وبگاه www.eft.ir معتبرترین و غنی‌ترین مرجع فارسی رایگان از انواع آموزشهای ای اف تی است که با کسب اجازه انحصاری از مخترع این روش (گری کریگ) ترجمه و ارائه می‌گردد.

 

توضیحات گری کریک(بنیانگذار eft)  را درباره دوره جامع EFT فارسی در ویدئوی زیر ببینید.